Wiadomo艣ci

2017-12-11 08:50, 1 komentarzy

Szczecin
Kolejny hattrick 艢wierczoka

W meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy KGHM Zag艂臋bie Lubin zremisowa艂o wczoraj na wyje藕dzie z Pogoni膮 Szczecin 3:3. Drugiego z rz膮du hattricka zaliczy艂 Jakub 艢wierczok. Dzi艣 w Lotto Ekstraklasie ma strzelonych 15 goli, a Adam Nawa艂ka pewnie po raz kolejny podkre艣li艂 jego nazwisko. wi臋cej
2017-12-11 08:34, 0 komentarzy

Wroc艂aw
艢l膮sk remisuje u siebie

Dwa gole Arkadiusza Piecha nie wystarczy艂y dru偶ynie 艢l膮ska do pokonania Piasta Gliwice. WKS zremisowa艂 2:2 we Wroc艂awiu, a punkt zapewni艂 go艣ciom Karol Angielski, by艂y gracz 艢l膮ska, trafiaj膮c do siatki w 87 minucie meczu.wi臋cej
2017-12-11 08:31, 0 komentarzy

Zgorzelec
Rewelacyjny mecz PGE Turowa Zgorzelec

Koszykarze PGE Turowa rozgromili wczoraj na w艂asnym parkiecie AZS Koszalin 108:82 i sprawili swojemu trenerowi, Michaelowi Claxtonowi, pi臋kny prezent w dniu 41 urodzin!wi臋cej
2017-12-08 12:45, 0 komentarzy

Zgorzelec
PGE Tur贸w kontra AZS Koszalin ju偶 w niedziel臋

Qyntel Woods by艂 liderem AZS w zako艅czonym niespodziank膮 meczu w Radomiu. Czy koszalinianie napsuj膮 krwi tak偶e koszykarzom PGE Turowa Zgorzelec. Obydwie dru偶yny 艂膮czy jedno - zmieni艂y niedawno trener贸w.wi臋cej
2017-12-05 08:42, 0 komentarzy

Lubin
Debiut Lewandowskiego w barwach Miedziowych

Pi艂karze Zag艂臋bia Lubin, kt贸rzy w lidze nie triumfowali od 15 pa藕dziernika, zwyci臋偶yli w ostatniej kolejce 4:2 z Termalic膮. Fenomenalny mecz rozegra艂 Jakub 艢wierczok, kt贸ry strzeli艂 trzy gole.wi臋cej
2017-12-04 08:31, 0 komentarzy

Zgorzelec
Tur贸w przegrywa z D膮brow膮

Po trudnym tygodniu pe艂nym roszad koszykarze PGE Turowa pokazali w starciu z MKS-em charakter, tward膮 obron臋 w trzeciej kwarcie i zawzi臋to艣膰 w odrabianiu strat. Zwyci臋stwo dru偶yny z D膮browy G贸rniczej przypiecz臋towa艂 celnymi tr贸jkami doskonale znany w Zgorzelcu Jovan Novak. wi臋cej
2017-12-04 08:28, 0 komentarzy

Dolny 艢l膮sk
Mieszkanie Plus

Prawie 1000 mieszka艅 powstanie w dolno艣l膮skich gminach w ramach programu Mieszkanie Plus. Wojewoda Dolno艣l膮ski Pawe艂 Hreniak go艣ci艂 przedstawicieli 9 samorz膮d贸w z Dolnego 艢l膮ska kt贸rzy uroczy艣cie podpisali listy intencyjne dotycz膮ce budowy mieszka艅 w ramach programu Mieszkanie Plus przy udziale Krajowego Zasobu Nieruchomo艣ci.wi臋cej
2017-12-04 08:22, 0 komentarzy

Lubin
Hattrick 艢wierczoka w meczu z Termalic膮

W rozegranym w sobotni wiecz贸r meczu 18. kolejki Lotto Ekstraklasy pi艂karze KGHM Zag艂臋bia Lubin pokonali Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:2. wi臋cej